Azuga
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Azuga
 
AcasaPortal*CăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Saw V (Lansarea posterului)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Saw V (Lansarea posterului) Empty
MesajSubiect: Saw V (Lansarea posterului)   Saw V (Lansarea posterului) EmptyDum Iul 19, 2009 1:55 pm

Posterul final al celui de-al V -lea film din seria Saw a fost in sfarsit facut public la doar o luna si jumatate de la lansarea filmului.
Franciza continua , avandu-i in rolurile principale pe Scott Patterson, Costas Mandylor si Julie Benz, insa nu il va mai avea ca regizor pe “veteranul” seriei, Darren Lynn Bousman, acesta fiind inlocuit de David Hackl.
Se pare ca Hackl , experimentat ca designer de productie al celorlalte Saw-uri isi va face acum debutul regizoral. Acesta a mai fost designer de productie la filmul Repo! Luand in considerare experienta sal, stilul filmului oferit de Lynn Bousman ar trebui sa fie mimat perfect de catre Hackl.
Filmul va fi lansat in 24 octombrie si se asteapta sa se ridice la nivelul celorlalte filme, care au incasat in medie peste 65 milioane de dolari fiecare.

Posterul:
Saw V (Lansarea posterului) Sawvpfinal
Sus In jos
paprika
1 Warn
1 Warn
paprika


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 29/07/2009
Varsta : 32
Localizare : Hotvon

Saw V (Lansarea posterului) Empty
MesajSubiect: Re: Saw V (Lansarea posterului)   Saw V (Lansarea posterului) EmptyMier Iul 29, 2009 6:46 pm

foarte tare poster l-am tras la impimanta de pe calculator copiindul de pe forum Wink lol!
Sus In jos
https://cosmic.all-up.com/
Vizitato
Vizitator




Saw V (Lansarea posterului) Empty
MesajSubiect: Re: Saw V (Lansarea posterului)   Saw V (Lansarea posterului) EmptyMier Iul 29, 2009 7:58 pm

famil si mie Wink
Sus In jos
paprika
1 Warn
1 Warn
paprika


Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 29/07/2009
Varsta : 32
Localizare : Hotvon

Saw V (Lansarea posterului) Empty
MesajSubiect: Re: Saw V (Lansarea posterului)   Saw V (Lansarea posterului) EmptyJoi Iul 30, 2009 12:43 am

nu mai am tus la imprimanta Smile Evil or Very Mad
Sus In jos
https://cosmic.all-up.com/
Vizitato
Vizitator




Saw V (Lansarea posterului) Empty
MesajSubiect: Re: Saw V (Lansarea posterului)   Saw V (Lansarea posterului) EmptyJoi Iul 30, 2009 1:54 pm

lasa atunci ca loi scoate io la imprimanta mea Smile
Sus In jos
N3blucu' ^ NRA^
Administrator
Administrator
N3blucu' ^ NRA^


Numarul mesajelor : 115
Data de inscriere : 09/07/2009
Varsta : 33
Localizare : Azuga

Saw V (Lansarea posterului) Empty
MesajSubiect: Re: Saw V (Lansarea posterului)   Saw V (Lansarea posterului) EmptyVin Noi 27, 2009 7:36 pm

lol!
Sus In jos
http://vanutu.hi5.com
Continut sponsorizat





Saw V (Lansarea posterului) Empty
MesajSubiect: Re: Saw V (Lansarea posterului)   Saw V (Lansarea posterului) Empty

Sus In jos
 
Saw V (Lansarea posterului)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Azuga :: Off Topic :: Muzica,Sport,Filme :: :::Filme:::-
Mergi direct la: